- 630 klocków
- Doskonały jakościowo
- Wyprodukowany w Polsce
Ten niemiecki i niezawodny czołg, nazywany Tygrysem był ostatnim czołgiem produkowanym seryjnie w końcowej fazie wojny. Model czołgu ma ruchomą lufę unoszoną w pozycji góra - dół, obrotową wieżyczkę, ruchomą trakcję gąsienicową, otwierany właz i klapę silnika. Tygrys II był największym i najcięższym czołgiem II wojny światowej użytym w boju.
Nazwa „Königstiger” oznacza tygrysa bengalskiego, ale wojska alianckie przyjęły błędnie nazwę Tygrys Królewski po dosłownym tłumaczeniu z niemieckiego. Do jednostek Tygrysy II trafiały od lutego 1944. Największym atutem Tygrysa II było jego działo. Armata kalibru 88 mm była unowocześnioną wersją stosowanej w pierwszym Tygrysie.
Zestaw zawiera:
- 630 klocków
- 3 figurki niemieckich żołnierzy
- Karabin maszynowy MG34, karabin STG 44, pistolet Luger, lornetkę i inne akcesoria
- Instrukcję
Wymiary czołgu: dł. 35,5cm x wys. 13cm x szer. 14cm
Zachęcamy Państwa do zakupu tego wspaniałego zestawu. Będzie to niezapomniana zabawka dla Waszego dziecka, która wprowadzi go w świat budowania z klocków, imaginacji i przyjemności oraz satysfakcji z tworzenia. Klocki Cobi są bezpieczną zabawką wykonaną z najwyższą jakością. Mogą stać się wspaniałą zabawą dla całej rodziny. Staną się zaczątkiem kreatywnej zabawy, która będzie trwać długie godziny. Zacznij budować swoją kolekcję klocków Cobi już dziś.
Wymiary opakowania: szer. 50cm x wys. 30,5cm x gł. 7cm
Wiek ![]() 18+ | od 7 lat |
Płeć | Chłopcy |
Klocki | 630 klocków |
CE + | Ostrzeżenie. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ![]() Ostrzeżenie. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat |